×

Kurumsal

Şirketimizin kurucusu olan Gürol Fidan ve ortakları, 1995 yılında Ankara-Beypazarı ilçesinde faaliyetlerine başlamışlardır. Başlangıçta Sıcak&soğuk su tesisatları, çelik konstrüksiyon-makine montajı-proje taahüt işleri daha sonraları makine imalat-basınçlı hava ,buhar sistemleri-havalı konversel imalatı-esanjör imalatı-projelere uygun olan konvör hattı imalatları ile sanayi kuruluşlarına yönelik hizmettleri gerçekleştirerek alanında uzmanlaşmışlardır. Şirket merkezi gelişen işleri dolayı 2008 yılından itibaren, Bolu iline taşınmış çalışmalarını artan kadro ve yapılaşması ile devam ettirmektedir.

Değişen ve gelişen ülkemizde sanayicilerin ihtiyaçları çoğalmış, üretm alanı yapı-konstrüksiyon-bant ,kurulum ve ara üretim hizmet alım ihtiyacı doğmuştur.. Esas olan yurtdışı bağımlılığın azalması desturu ile, amatör ruh ile gece gündüz çalışılmış,sonuçları sevinidirici olabilmiştir. Neticelerin olumlu olması artarak devam eden ihtiyaç duyulan hizmet açığının karşılanmasında , güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, birçok işletme için güven ve kalitenin simgesi olmuştur.”Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat” ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, işletmeler için çözüm ortağı olabilmiştir.

Güvenilir Tüccar olmak , öyle çalışmalarımıza devam etmek, olmazssa olmazlarımız arasındadır.

 

 


Visyonumuz

Hizmet ettiğimiz sanayici için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır.

Yaptığımız projelerdeki amacımız yurt içi kaynakların en verimli şekilde kullanılması sonucu verimliliği, memnuniyeti arttırmaktır.


Misyonumuz

Çağdaş sanayi kuruluşları için ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, sanayicilere ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve çözümler sunma  çabasında olan firmamız; sanayiciler için  alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur. Teknolojiyi yakından takip ederek, en etkin şekilde kullanmak prensiplerimiz arasındadır.